DrugPro Medikal, uyuşturucu test ürünlerinde ve alkol, uyuşturucuların tüm çeşitleri için detektör materyallerin üretiminde uzmanlaşarak, Türkiye’deki ve diğer ülkelerdeki kamu kuruluşlarına, özel sektörlere, sağlık sektörleri ve ilaç sektörlerine tedarik sağlamak için 2001 yılında kuruldu.

DrugPro’nun prensibi toplumdaki uyuşturucu ve halüsinasyon yapan ilaçların yayılmasında esas sebep olan bütün ellerden başlayıp, yetişkinlerin, gençlerin, erkek ve kadınların arasında yasadışı olarak yayılmasını tespit etmektir. Bu tehlikeli materyaller genç insanları bilhassa 13-19 yaş arası bireyleri etkiler ve bırakmak çok zordur. Beyinlerimiz bizlerin ihtiyacı olan ya da bizi keyiflendirip mutlu eden şeyleri yapmayı sürdürmemizi ister.

İnsanların kullandıkları ya da hatalı kullandıkları uyuşturucu maddeler beynin bölümlerini harekete geçirerek iyi hissettirir. Fakat uyuşturucu alındıktan bir süre sonra, beyin bu duruma alışır. Sonrasında aynı iyi hisse ulaşabilmek adına hep daha fazla uyuşturucu madde kullanmak gerekir. En sonunda beyin ve beden sadece normal hissetmek adına uyuşturucuya sürekli ihtiyaç duyar. Uyuşturucusuz hasta ve felaket hissedersiniz.

DrugPro şirketi 19 yıllık tecrübesiyle isim yapmış ve kendini kanıtlamıştır, gelecek jenerasyonları koruma amacıyla en yüksek kalitede profesyonel uyuşturucu testleri üretimini sağlayarak güvenli ve sağlıklı bir toplum inşa etmek umuduyla medikal sektör çizgisini korumuştur.

DrugPro Medikal müşterisine en yüksek kalitede uyuşturucu testleri sağlamaya adamıştır.

DrugPro uyuşturucu testleri üretiminin devamlılığının altını çizerek sürdürülebilir bir prensiple çalışır ve bunu mümkün kılan çözümleri sağlamak DrugPro için bir zorunluluktur. Bir medikal şirket olarak biz sizlere 7/24 destek sağlamamız gerektiği bilinciyle çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti temel ilkesi rehberliğiyle, müşterilerin bu sektörde devamlı ihtiyaç duyduğu ürünlerini hızlı bir şekilde temin ederek, DrugPro geniş çaplı uyuşturucu testlerini kendi envanterinde sürekli bulundurur.